KONST / Litografier / Färglitografi 13746517
nr 1374 6517
Karl Granquist
(1921-1994), Finland
Färglitografi, Fiskebåt. Signerad, numrerad 23/100. Motivet: 31x42 ca
Karl Granquist, född 1921 i Finland, död 1994, målare.
Utrop:
300 kr
måndag 25 januari 2021
kl 18:23:16